Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar, kur në jetë erdhi Marget. Sot, për 1-vjetorin e saj, Getoari ka ndarë një dedikim të ndjerë në Instagram, ku rrëfen se lindja e Marget e ka rilindur edhe atë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

“Jeta e babës, kur erdhe në jetë ti, unë linda për së dyti.
Tani kur shoh buzëqeshjen tënde engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jetë, mbështesin besimin tim se jeta ia vlen të jetohet me të gjitha pengesat që vijnë e shkojnë gjatë rrugës. Babi do jetë gjithmonë këtu për ty, bija ime!
Gëzuar ditëlindjen e paç jetë të gjatë e të lumtur, engjëlli im!”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)