Po afron stina e preferuar e të gjithë atyre që adhurojnë plazhin. Kur më mirë se gjatë pushimeve verore mund të shkrepësh fotot më të bukura për Instagramin tënd, sepse në kohën që jetojmë kjo është kthyer në diçka shumë të rëndësishme. Rrobat e vjetra të banjës mund t`i ripërdorni edhe këtë vit, por një palë të reja nuk do t`ju bënin aspak keq. Nëse u hidhni një sy trendeve të këtij viti jemi të sigurt që do të bindeni se i meritoni një palë. Këto janë trendet që do të bëjnë namin këtë vit.

Self Portrait
Mund t`i vishni në plazh, por mund t`i përdorni edhe pasditeve si një bodysuit.
Amaio Swim
Nëse nuk dëshironi të hiqni dorë nga eleganca as në plazh.

 

Anemone
Një linjë e frymëzuar nga Kate Moss e viteve `90. Nëse jeni adhuruese e stilit retro, ky do të ishte kostumi perfekt për ju.
Onia x WeWoreWhat
Rrobat e banjës me printe kafshësh janë një prej trendeve më të mëdha të kësaj vere.
Gal Floripa
Sexy dhe praktik.
Caroline Constas
Siç ju thamë, kryefjala e kësaj vere - rrobat e banjës me printe kafshësh.
Monday Swimwear
Sërish…
Inamorata
Kjo linjë e Emily Ratajkowski-t s`kishte si të ishte ndryshe, përveçse sexy.
Topic of C
Nëse dëshironi të ndiheni si një supermodele.