Ehh pooo, moti ka nisur të ndryshojë dhe duhet të fillojmë të mendojmë pak për ndryshimin e gardërobës.

Idetë e mëposhtme të veshjeve nga Who What Wear do t'ju hyjnë shumë në punë, pasi ky është momenti i përsosur për të menduar për atë që mungon në gardërobën tuaj të vjeshtës, para se të filloni të bëni blerje.

Veshjet e mëposhtme përfshijnë disa klasike të një kapsule vjeshte, si pallto të holla, xhaketa lëkure dhe xhinse, së bashku me disa pjesë të reja të rëndësishme për këtë sezon.

Më poshtë, 15 ide kombinimesh për t‘u dukur me super stil këtë vjeshtë:

1. Xhaketë e zezë + Pantallona gri + Converse

2. Triko e hollë + Fund kamosh + Çizme

3. Ngjyra të guximshme

4. Bluzë crop + Xhinse + Xhup i fryrë

5. Këmishë e bardhë + Fustan krem

6. Triko me mëngë të shkurtra + Xhinse

7. Fustan veror + Gjysmëçizme

8. Xhaketë + Xhinse + Atlete

9. Fustan i shkurtër + Pantallona lëkure

 

10. Bluzë me rrudha + Pantallona të gjera

11. Xhaketë kamosh + Fustan treçereksh

12. Pallto e hollë + Xhinse

13. Fund me pala korrenti + pallto-xhaketë

14. Fustan i trikotuar + Xhaketë lëkurë

15. Pallto vinyl + kostum saten