Beyoncé mbajti dje premierën në Londër të filmit të saj mbi turneun “Renaissance”. Ajo u shfaq me flokët e saj platin me një fustan xhaketë të zezë të çarë në pjesën e poshtme.

Fustani i superyllit 42-vjeçar kishte një bishtë të gjatë teksa ajo kishte veshur një palë gjysmëçizme.

E, superylli i mbrëmjes nuk ishte Bey. Por vajza e saj 11-vjeçare Blue Ivy, e cila dukej e mrekullueshme me një fustan të zi 'Versace' dhe syze dielli.

Paraqitja e saj në tapet nuk është befasi, pasi performancat e Blue janë paraqitur shumë në filmin e koncerteve të stilit dokumentar.

Ajo së fundmi zbuloi se trajnimi i saj i kërcimit ishte një pikë fokusi për familjen dhe ajo filloi të stërvitet "edhe më fort" pas rishikimeve të paraqitjeve të saj të para në skenë në turne në maj.