KEVIN! Ai bëri që familja e tij të rishfaqej.

Mamaja e Macaulay Culkin në ekran, Catherine O'Hara kishte një biletë në rreshtin e parë kur aktori i 'Home Alone' mori yllin e tij në 'Hollywood Walk of Fame' më 1 dhjetor. O'Hara—e cila luajti nënën e Kevin McCallister, Kate në klasikun e 1990 dhe vazhdimin e 1992—ndoqi ceremonia për të festuar arritjen e tij.

“Home Alone ishte, është dhe do të jetë gjithmonë një sensacion i dashur global”, tha ajo nga skena. "Arsyeja pse familjet në të gjithë botën nuk mund të lënë një vit të kalojë pa parë dhe dashuruar Home Alone është për shkak të Macaulay Culkin. E di që ke punuar shumë, por e ke bërë aktrimin të duket si gjëja më e natyrshme”, tha O'Hara. “Në të vërtetë ishte sikur ne kishim bërë pritë në shtëpinë e këtij djali të vogël të quajtur Kevin për të bërë këtë film, dhe ai thjesht u shoqërua me ne për qejf.

69-vjeçarja kujtoi se si Culkin u etiketua një "super yll" dhe "gjenerues parash" pas publikimit të tij.

"Si i mbijeton dikush kësaj? Epo, unë besoj se do të duhet të kesh një cilësi të caktuar, një dhuratë, të cilën John Hughes e pa padyshim te ti, Macaulay: sensin tënd të humorit."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E! News (@enews)

Dhe përveç ribashkimit emocionues të O'Hara dhe Culkin në ceremoninë e 'Walk of Fame', ai gjithashtu festoi me familjen e tij reale: të fejuarën Brenda Song dhe dy djemtë e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E! News (@enews)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E! News (@enews)