Data 3 dhjetor! 

Ndoshta është herët për të menduar për dhuratat e të vegjëlve tuaj, por është momenti që ata të qëndrojnë ngrohtë dhe të kenë kujtime të bukura me bluzen e personalizuar nga Class By Alketa Vejsiu.

Personalizoni bluzën me emrin e vogëlushes/it tuaj dhe dhurojani në formën e një kutie dhurate, së bashku me një fund tutu që kompleton veshjen festive.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CLASS BY ALKETA VEJSIU (@class_by_alketavejsiu_)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shop Class (@_shopclassav)