Vajza e Inis Gjonit, Coco Antonel është shpesh e pranishme në mediat sociale dhe duket se që tani ka nisur karriera e saj si modele. Ajo ka një profil të vetin në Instagram, ku duket qartë pasioni që ka për fotografinë. Por nuk e dinim që Coco ka trashëguar talentin e së ëmës dhe tezes së saj, Ingritit, për sa i përket këngës.

Ingriti ka postuar një video, ku Coco këndon këngën “Tomorrow” dhe na mahniti të gjithëve.

Ne mendojmë se ky është vetëm fillimi i karrierës së Cocos në muzikë, për më shumë vlerësojeni vetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on