Sezoni i nxehtë është ulur këmbëkryq në të gjithë vendin dhe plazhet kanë nisur të popullohen. Në Instagram, me siguri, keni nisur edhe të shikoni tendencat e para të rrobave të banjës që do të dominojë këtë verë. Janë nga më të larmishmet, me ngjyra të theksuara, printe, joshëse, madje edhe provokuese.  

Keni menduar që këtë fundjavë ta kaloni në plazh? Po rrobat e banjës? Ato mund t’i gjeni fare lehtë në një prej vendeve më të vizituara të sezonit veror në Tiranë. Larmia e produkteve, ofertat e herëpashershme janë gjithmonë një pikë e fortë e markës, e cila edhe këtë vit ka hedhur në treg propozime për të gjitha moshat, preferencat dhe, pa dyshim, edhe masat.

Yamamay është vendi ideal për të gjetur gjithmonë atë që kërkon. Sezoni veror ka prezantuar tashmë prej disa javësh setet e bikinit që do t’i shikoni gjithandej këtë verë të nxehtë.

Kombinoni një nga bikini të ndritshme Eco Essential me një kaftan të gjatë, sepse siguroni një pamje të freskët dhe me stil për ditët e nxehta të verës.

Në këtë vend do të gjeni larmi veshjesh me ngjyra të ndezura, të kombinuara me dizajne të ndryshme. Mjafton të klikoni në Yamamay ose të vizitoni dyqanet në qendrat tregtare Teg dhe Toptani.   

Mos harroni edhe aksesorët! Asnjëherë Yamamay nuk i lë trendet e reja pa i shoqëruar me çdo aksesorë të ndryshëm, duke nisur që nga kapelat, shajet, shamitë e plazhit, çantat, shapkat e gjithçka tjetër ju duhet për pushimet apo edhe për fundjavën, e cila, me siguri do të jetë edhe më e bukur pas një ndalese në YamamaY.

Nëse ende nuk jeni gati për shfaqjen më të bukur të plazhit, nuk ju mbetet edhe shumë kohë. Mjafton të shikoni këto kostume të reja nga Yamamay dhe çdo gjë merr emër tjetër.