Ish-konkurrenti i “Përputhen” Beart Rexhepi dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër per herë të parë.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto me të porsalindurën në krahë, teksa ka bërë dedikimin e ëmbël lidhur me emocionet e para që përjetoi kur pa të voglën e tij për herë të parë.

“Momentin që pashë sytë e tu dhe shtrëngove gishtin tim me dorën tënde të vockël, ma more zemrën përgjithmonë, dashuria ime princesha ime.”– ka shkruar ish-konkurrenti.