Heyyy vajza!

Festat po afrojnë dhe duhet të mendoni se si mund të ndjeheni më bukur apo të bëni një ndryshim në vete, bashkë me mikeshën tuaj.

Vendosëm që sot më datë 9 dhjetor, t'ju sillnim në vëmendje 3 oferta nga CLASS Makeup & Hair Studio, një destinacion ku ju realizoni çdo ide për stilimin e flokëve tuaj dhe gjeni një zgjidhje për çdo problematik.

Mendoni që një mbrëmje të keni flokë janë të trajtuar mirë, të keni vetulla të stiluara dhe buzë të lyera me të kuqen tunduese...

Ofertat zgjasin deri në fund të dhjetorit! Rezervoni orarin tuaj paraprakisht :)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)