Stil dhe qëndrim ka moderatorja e njohur Kiara Tito. Po të vëzhgosh në profilin e saj në Instagram shikon sesa estetike i ka imazhet që zgjedh të publikojë Kiara. Ne sot kemi zgjedhur një veshje të zezë, domethënë një kombinim i tëri i zi nga Kiara: pantallona, bluza dhe sandalet.

Edhe pse jemi në nëntor në muajin e shirave, Kiara për shkak të temperaturave të larta ka veshur sandale me rrip të zi. Krahëve ka hedhur një shall dhe në shkallë ka vendosur një çantë të kuqe me dizenjo leopardi. Në total kjo veshje dhe pozë e Kiarës i meriton 10 pikë. Juve si ju duket?

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

sweet melancholy 🍃

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on