Kur çelet koha, çelen edhe njerëzit. Dorina Mema nga Barcelona na sjell sot veshjen e ditës. Dorina ka qëndruar tek ngjyrat e tokës, duke veshur minifund kaf dhe një xhaketë treçerekëshe në po të njëjtën ngjyrë. Bluza e bardhë e thyen paksa ngjyrën e tokës që mbizotron në veshje.

Në top formë si gjithmonë, Dorina ka veshur një palë këpucë me taka ngjyrë nudë dhe ajo çanta Chanel, bezhë e lehtë nuk mund të mos binte sy. Në total kjo veshje, por edhe buzëqeshja e Dorinës i meriton 10 pikë apo jo?

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

â??️ð???

A post shared by Dorina Mema ð??¶ð??¦ (@dorinamema_official) on