Nëse kontrollon profilin e saj mund të mbetesh me orë të tëra duke parë fotot dhe veshjet perfekte të fashion blogeres Egreis Gjergjani. Ajo është shqiptare, por jeton në SHBA, mirëpo nuk e ka mohuar asnjëherë origjinën e saj. E ndjekin rreth 500 mijë njerëz dhe çdo ditë mezi presin që të shohin postime të reja nga ajo. Sot në fakt ajo na sjellë një veshje me ngjyrat bazike: të bardhën dhe të zezën.

Fashionistja ka zgjedhur një fund të bardhë dhe e gjithë pjesa tjetër e veshjes është e zezë: çizmet, bluza, xhupi dhe çanta. Le të ndalemi pak te çanta Gucci. Egreis preferon dhe e ka mundësinë që të gjitha veshjet e saj të jenë të firmave të shtrenjta. Fat apo jo? Ne e votojmë veshjen e saj me 10 pikë. Juve si ju duket?

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Egreis Gjergjani (@thestilettomeup) on