Veshjen e së premtes në mbrëmje, e ka gjetur Ilda Bejleri. Moderatorja e njohur na e ka tërhequr vëmendjen me pozën, por edhe me veshjen. Seksi si gjithmonë, Ilda ka zgjedhur një fustan në formë xhakete ngjyrë gri me të bardhë. Këpucët me taka të larta nga Christian Louboutin, e bëjnë atë të duket më bukur sigurisht.

E fiksuar pas markave të shtrenjta, Ilda çantën e kuqe të Dior, nuk e lëshon nga dora dhe i thyen paksa ngjyrat e errëta të veshjes. Ne e votojmë veshjen dhe pozën e Ildës me 10 pikë. Juve si ju duket?

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on