Në muajin gusht të vitit të kaluar, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Vogëlushi Jon tani është një vjeç e gjysmë dhe ka edhe një profil të vetin në Instagram. Nëse ju kujtohet, Adelina e ka mbajtur të fshehtë shtatzëninë e parë për pak kohë, derisa më në fund e konfirmoi. Së fundmi, një video që po qarkullon online i ka bërë të gjithë të dyshojnë se Adelina është sërish shtatzënë.

Në videon e publikuar nga Adelina dhe të siguruar nga Xing.al, ajo shfaqet në një lokal nate dhe tregon me dorë barkun e rrumbullakosur. Për më shumë shikojeni videon dhe gjykojeni vetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Adelina, nga ana tjetër, nuk ka reaguar ende lidhur me këtë lajm.