Viti 2019 ka qenë një vit i mbushur me ngjarje. Zakonisht më 1 janar, disa bëjnë një listë me objektiva për vitin 2020, të tjerë kthejnë kokën pas për të kujtuar të gjitha të mirat dhe të këqijat që u solli viti i shkuar. Ndërsa ne të Revistës Class kemi bërë një përmbledhje të 15 artikujve më të lexuar gjatë vitit që lamë pas. Nëse ndonjë ju ka shpëtuar pa lexuar, mjafton të klikoni sipër titullit.

'Nuk janë helmuar', i afërmi i çiftit në Elbasan zbulon detaje të reja nga ngjarja

Një ngjarje e trishtë riktheu në ekran Paolën e ëmbël të Piter Panit

Nora Istrefi reagon për herë të parë publikisht pas ndarjes nga Roberti

Iku moda e flokëve 'bob', modeli që po preferohet tani është 'lob'

Pas fitores, Flori ka diçka për t’i thënë Enedës: Ma zgjate dorën kur askush s’më konsideronte

‘Posesive, xheloze, nuk e do familjen’, këngëtari shqiptar ndahet sërish në prag të fejesës?

E frikshme! Vajza e Madonna-s duket një kopje e Lady Gaga-s, por çudia nuk mbaron me kaq

7-vjeçari në spital i bën dhuratë, përlotet kryeministri

Shikoni shpesh ujë në ëndërr, ja cili është kuptimi

Në dasmën e vëllait të Gjikos, sytë na mbetën te kërcimi i Ledrit me të dashurën e tij

Tani e tutje thirreni Marsela Hadid. Këngëtarja qenka dobësuar aq shumë sa s’po u besojmë syve

Në dasmën e futbollistit spanjoll Victoria Beckham theu rëndë kodin e veshjes, sepse ajo është Victoria Beckham

Ditë e trishtë për Bihterin, aktorja ndahet me njeriun e dashur

Artisti shqiptar njofton fundin e karrierës me një shkrim të mbushur me zemërim

13 veshje që duken krejtësisht ndryshe tek modelet dhe vajzat e famshme