Aktorja bukuroshe, Hande Erçel, e njohur për rolin e Edës në serialin “Dashuria është në ajër”, i ka dhënë fund lidhjes me kolegun e saj, Kerem Bursin, me të cilin u njoh në xhirimet e serialit. Historia e bukur e nisur nga filmi nuk ishte e thënë të ishte jetëgjatë.

Hande Erçel, e cila është vënë shpesh në titujt e revistave për jetën e saj private, duket se po jeton tashmë një histori të re dashurie. Hande Ercel duket se ka nisur një lidhje dashurie me Kaan Yildirim.

Dy të rinjtë janë parë në Londër disa ditë më parë dhe fotot e paparacëve kanë pushtuar rrjetin. Edhe pse u panë bashkë natën vonë në festë duke u argëtuar, të dy i mohuan lajmet që nisën të qarkullonin në mediat rozë.

Megjithatë, ja që dashuria mes Hande Erçel dhe Kaan Yildirim u dokumentua në Londër, ndërsa çifti u pa prej dore në rrugë.

Hande Erçel dhe Kerem Bursin nuk dhanë asnjë shpjegim për fundin e romancës së tyre dhe tani që Erçel u zbulua, duket se gjithçka mes dy aktorëve ka marrë fund.