Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet u panë për herë të parë  bashkë që kur romanca e tyre filloi.

Ylli 25-vjeçar i “The Kardashians” u fotografua së fundmi në shtëpinë e aktorit 27-vjeçar të nominuar për Oscar në Beverly Hills.

Sipas burimeve, Kylie ka kaluar shumë kohë cilësore në residence.Të dy u panë duke pushuar dhe relaksuar përreth ambienteve teksa po shijonin shëtitjet romantike në kopsht. Kylie tashmë duket se është rehat me familjen e Timothée, pasi ajo u pa duke u shoqëruar me motrën e tij aktore 31-vjeçare Pauline Chalamet.

Epo më sa duket shpresat për Travis Scott kanë marr fund :(