Dafina Zeqiri sapo në bëri të gjithëve të dyshojmë për një bashkëpunim të rradhës. Pas një vere aktive me duete të suksesshme me Elgit Dodën, Klajdin dhe Brunon, etj. duket se ylli i muzikës do të këndojë edhe me Mozzik.

Këtë ka lënë të kuptojmë ajo nëpërmjet një videoje të fundit të postuar në llogarinë e saj pranë reperit.

Teksa nuk ka dhënë detaje lidhur me një projekt të ri muzikor, të gjithë komentuesit janë të entuziasmuar dhe shprehen se kanë pritur shumë për këtë dyshe.

@dafinapipinazeqiri

?‍???‍???‍???‍???‍??

? original sound - youngjjenny9