Butrint Imeri dhe Era Istrefi bëhen bashkë për herë të parë për të sjellë një projekt të ri. Këtë lajm e kanë bërë të ditur vetë këngëtarët nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ka qenë Butrinti ai i cili publikoi foto të shkëputur nga videoklipi krahë artistes, duke na zbuluar edhe titullin e këngës.

“LONELY // E ENJTE (23.11), 23:59”, - shkruan ai në ‘caption’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrintimeri)