Viti 2021 ka qenë i mbushur me ngjarje, por cilat kanë qenë ato për të cilat njerëzit kanë shfaqur më shumë interes? Më poshtë po ju sjellim 20 artikujt më të lexuar në revistën Class përgjatë vitit që lamë pas.

Për t’i lexuar klikoni mbi titullin.

- Pas lajmit të ndarjes së Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, flet e bija: Për fundvit, familja do të mblidhet bashkë

- Kush e fitoi Junior Eurovision 2021 dhe si u rendit Shqipëria me Anna Gjebrean?

- Nga shtatzënia e papritur, ndarja me Ledrin e deri te ‘problemi’ i dasmës, Sara Hoxha flet pa dorashka

- Cilat janë efektet anësore më të përhapura të AstraZeneca? Mësoni tani si funksionon vaksina më e përfolur

- Prindër për herë të dytë? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin për herë të parë

- Xhinset e ngushta janë zyrtarisht jashtë mode, këto trende të vjetra po bëjnë namin tani

- Almeda e ka gjetur nusen e djalit të saj, të gjithë e njihni shumë mirë

- ‘Eda’ shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021, por ndjekësit kanë dyshime

- Ndryshimi i fundit i ‘Bihter’ zemëron fansat: Nuk je më natyrale

- Miliarderja e njohur i jep fund jetës së bashku me vajzën 5 muajshe

- Pritja mori fund, Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë

- ‘Bylenti’ nuk është më ai që njihni, por çfarë thotë ai 10 vjet pas ‘Dashuri e ndaluar’

- Alban Hoxha i bën Çiljetës për ditëlindje dhuratën më të madhe që keni parë

- Arbër Hajdari zbulon Vlerën, për herë të parë publikisht rrëfen historinë e dashurisë

- Pas intervistës së bujshme, motra e Meghan Markle përgënjeshtron këto deklarata të dukeshës me fakte

- Shprehjet që meshkujt nuk duan t’i dëgjojnë kurrë nën çarçafë

- I kthehet ëndrra në realitet, Arbana Osmani na njeh me shtëpinë e re

- Kënga e reperit shqiptar bëhet hit në TikTok dhe s’i rezistoi as Gianluca Vacchi

- 7 vjet nga aksidenti i Schumacher, si shkon rehabilitimi dhe pse gruaja e tij nuk i lejon miqtë ta takojnë

- Fiori Dardha jep lajmin e trishtë: Te? siguroj e?ngje?lli im, nuk fitoi vdekja